15 Haziran 2009 Pazartesi

MOTİFLİ SANDALET PATİKLER-HAND WORK CROCHET SLİPPERS

Nerdeyse seri üretime geçmek üzereydim ki ipim bitti.Bir çift de hediye verdim.Bunlar da bana kalanlar.Daha önceden yapılışını vermiştim diğer bloğumda yardımcı olur düşüncesiyle tekrar yayınladım.Taban kısmına gelen yerleri sadece trabzan yapmak daha iyi sonuç verirmiş meğer.Kullanırken farkettim.Kutucuklu yerler ayağı biraz acıtabiliyor çünkü.

6 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

eline sağlık canım harikalar. sevgiler

emine ünal dedi ki...

Elinize sağlık çok hoşlar,8 motiften yapıyorum 6 motiflede deneceğim..
Keşke bende sizi bloğumda izleyebilsem beceremedim o kadar kurcaladım:(

Roberta Granada dedi ki...

Oi , gosto muito do teu blog, eu tb tenho um blog sobre artesanato em geral e agora estou disponibilizando aos meus leitores download de revistas encontradas pela net, http://agulhaetricot.blogspot.com,visite-me, e também apareça em minha loja online Maison by Tita carré, http://maisontitacarre.blogspot.com e http://www.elo7.com.br/titacarre , beijo.

Adsız dedi ki...

ah be guzeli sende benim gibi 34 yil boyle cabalarsan seninde olur,him sen demeki kibrisa gelmedin neden denizin ortasi kibris kucuk bir ada sandigin kadar degil bitanem .turkiyeye geldigimde bana sorulan soruyu biliyormusun ,top oynarken denize dusuyor dedi bir kisi bende sadece guldum.
kismet olsun da gelesini vatanimi gormeye deger .sevgiler.

Adsız dedi ki...

Your blog keeps getting better and better! Your older articles are not as good as newer ones you have a lot more creativity and originality now keep it up!

Adsız dedi ki...

636388